Körfezexpres
18.Temmuz.2020
Bu haber 444 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi yeni tesisi “Port İskele Cafe Bistro”yu hizmete açtı

Burhaniye Belediyesi, “Port İskele Cafe Bistro”yu Burhaniyelilerin kullanımına açtı. İskele Liman’da Demokrasi Parkı içinde faaliyete başlayan tesis Dünya mutfağı ve kahvaltı menüsüyle fark yaratacak.
Bu sene başında planlanarak yapımına başlanan ve geçtiğimiz günlerde vatandaşlara kapılarını açan Port İskele Cafe Bistro, mimari yapısı ve menü seçenekleriyle dünya mutfağının damak tadını sunmaya başladı.
Burhaniye’den yetişerek ülke genelinde birçok ödüle sahip şef aşçı ve alanında uzman personelle kaliteli hizmet vermeye başlayan Cafe Bistro, iç ve dış mekan haricinde terasıyla birlikte marina ve kaz dağları manzarasına sahip. Sabah kahvaltı menüsü başta olmak üzere et ürünleri, pizza, makarna ve dünya mutfağından lezzetler sunacak olan işletme yaz kış vatandaşlara hizmet verecek.
Bu şekilde nezih işletmeleri Burhaniye’ye kazandırmaya devam edeceklerini ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Port İskele Cafe Bistro, Burhaniye’ye farklı bir tarzla hizmet verecek. Demokrasi parkıyla güzelleşen iskele liman, Bistro kafemizle renklenerek Burhaniyelilere yakışan bir mekan oldu. Herkesin damak tadına uyan lezzetlerle hizmete açtığımız işletmemiz. Burhaniyelilere hayırlı olsun” dedi.
Port İskele Cafe Bistro İskele Mah. Kordornboyu Cad. No:50 Burhaniye 7 BALIKESİR
Rezervasyon: 0266-416 10 16


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

S8K3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28