Körfezexpres
14.Temmuz.2020
Bu haber 493 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Dutluca ve Taylıeli’nde bulunan kahvaltı salonları halkın hizmetine açıldı.

Burhaniye Belediyesi tarafından işletilen kahvaltı salonları hizmete açıldı. Dutluca ve Taylıeli’nde ki kafeler, başta kahvaltı olmak üzere aperatif yiyecek ve içeceklerle hizmetlerine başladı.
Burhaniye Belediyesi tarafından kentin en güzel manzaralarına sahip iki işletme özellikle yaz aylarında vatandaşların en uğrak mekânlarının başında yer alıyor. Vatandaşların geniş, ferah, doğayla iç içe vakit geçirerek hem kahvaltısını yapabileceği hem de dinlenebileceği şekilde dizayn edilen kafeler, Burhaniye’nin kuşbakışı manzarasına sahip noktalarında misafirlerini ağırlamaya başladı.
Burhaniyeliler haricinde ilçeye gelen turistlerinde temiz ve leziz hizmet alması için işletmelerde tüm özeni gösterdiklerini ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Geçmiş dönemlerden bu zamana kadar faaliyette olan işletmelerimizin her sene yenilerini Burhaniyelilerle buluşturuyoruz. Bu sene 1 olan piknik alanımızı 3’e çıkarttık. İşletmelerimize yeni restoran ve bistro ekledik. Mevcut işletmelerimizin kapasitelerini arttırarak halkımızın tercihlerine göre şekillendirdik. Burhaniye yaz sezonunda bu gelişim ve değişimle fark yaratacak” şeklinde konuştu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

R2J7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28