Körfezexpres
15.Haziran.2020
Bu haber 263 defa okundu.

Sayın Cumhurbaşkanımızın imzası ile 31151 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi´yle Antalya Valiliğine atanan Balıkesir Valisi Sayın Ersin Yazıcı, ilçemize veda ziyaretinde bulundu.

Vali Yazıcı, Antalya Valiliğine atanmasının ardından veda ziyaretleri kapsamında Edremit ilçemizi ziyaret etti. Kaymakamlık makamında Kaymakam Ali Sırmalı ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.
4 yıllık görev süresi boyunca Balıkesir’e hizmet etmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı Edremit’te, ilçe için önemli birçok çalışma ve projenin hayata geçirildiğini vurguladı.
Vali Yazıcı; “İlçelerimize önemli katma değer sağlayacağına inandığımız çalışmalara ve projelere destek olduk. Edremit ilçemizde yürütülen bu çalışmalarda iyi bir işbirliği ve güzel bir anlayış çerçevesinde, uyum içerisinde çalıştık” dedi.
Vali Yazıcı; “Edremit' te yürütülen güzel çalışmalardan ve sunulan hizmetlerden dolayı başta Edremit Kaymakamımız Ali Sırmalı olmak üzere bütün kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, işadamlarımız, hayırseverlerimiz olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Görev süresi boyunca Sayın Valimizle çalışmaktan onur duyduğunu ifade eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı; “Sayın Valimiz Ersin Yazıcı 4 yıllık görev süresi boyunca ilimizde önemli başarılara imza atmıştır. Hayata geçirdiği önemli projeler ve çalışmalar ile Balıkesir ilimizde ve Edremit ilçemizde güzel izler bırakan Sayın Valimiz Ersin Yazıcı'ya ilçemize yaptığı hizmetlerden ve verdiği desteklerden dolayı Edremit halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Balıkesir halkı kendisini her zaman yaptığı hizmet ve projeleri ile hatırlayacaktır diyen Kaymakam Sırmalı; “Antalya ilimizde de güzel çalışmalara imza atacak olan Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.” dedi.
Gerçekleşen veda ziyareti hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

X2P6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28