Körfezexpres
23.Mayıs.2020
Bu haber 8985 defa okundu.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Toplantısı video konferans sistemiyle (VKS) Vali Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleşti.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu, 2020 Yılı Mayıs Ayı toplantısını COVID-19 Salgını sebebiyle Koronavirüs Bilim Kurulu ve İçişleri Bakanlığının tedbirleri göz önüne alarak uzaktan erişim yöntemi ile çevrimiçi platform üzerinden gerçekleştirdi.
Video konferans sistemi ile Vali Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen GMKA Mayıs Ayı Yönetim Kurulu toplantısına; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, GMKA Genel Sekreteri Hasan İskender ve uzmanlar katıldı.
GMKA, BÖLGEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KURUM
GMKA Yönetim Kurulunun uzaktan online erişimle gerçekleştirilen toplantısı, GMKA Yönetim Kurulu Başkanı Vali Ersin Yazıcı'nın açılış konuşmasıyla başladı.
GMKA'nın bölgenin her türlü sıkıntısının çözümü noktasında çok önemli bir kurum olduğunu belirten Vali Yazıcı, Ülkemizi ve dünyayı tehdit eden bu salgının biran önce sona ermesini ve toplantımızın ilimize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. dedi.
GMKA Genel Sekreteri Hasan İskender ile uzmanların Ajansın çalışmalarına ilişkin yönetim kurulu üyelerini bilgilendirmeye yönelik sunumlarının yapılmasının ardından gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülüp karara bağlanmasıyla toplantı sona erdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

G8Y3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28