Körfezexpres
8.Mayıs.2020
Bu haber 408 defa okundu.

2-8 Mayıs tarihlerinde kutlanan trafik haftası etkinliklerinde telekonferans ile Öğrencilere Trafik Eğitimi vererek bir ilke imza attı.

Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında, Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği , Burhaniye Nadir Tolun İlkokulu 2C Sınıfına bugün saat:13.30 da EBA eğitim sistemi üzerinden interaktif eğitim düzenledi, çocuklarımız evlerinde iken, ilçe milli eğitim müdürlüğünün sağladığı imkan ile, İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Eğitim Salonu’ndan çocuklarımıza evlerinden ulaşıldı, trafikte farkındalık arttırıldı.
Trafik haftası dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile evde uzaktan eğitim gören öğrenciler ile bir araya gelen Burhaniye Trafik Denetleme Büro Amiri Komiser yardımcısı Özgül Reçel ve Trafik Polis Memuru Halil İbrahim Zeybek telekonferans ile bağlantı kurdukları Nadir Tolun İlkokulu Öğrencilerine trafik eğitimi vererek öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Komiser Yardımcısı Özgül Reçel öğrencilere yaptığı konuşmasında, Sevgili öğrenciler, hepiniz biliyorsunuz, koronovirüs salgını tedbirleri sebebiyle okulda verilmesi gereken eğitimleri, bir süre evlerimizden takip edeceğiz. Milli eğitim Bakanlığı sizleri unutmayarak evlerinizde bu şekilde canlı yayınlarla öğretmenlerimizle buluşmanızı sağlamaktadır. Bu tedbirlere ne kadar çok uyarsak, bu salgından o kadar hızlı kurtuluruz. Hepimiz dışarıda rahat rahat dolaşarak ve tekrar okullarda sınıflarımıza döneceğiz.
Hepimiz bu tedbirler sebebiyle maskemizi takıyor, sosyal mesafemizi korumayı unutmuyoruz, anne babalarımızı, büyüklerimiz de bu kurallara uyması için muhakkak uyarıyoruz…
Her sene olduğu gibi, bu sene de Trafik Haftası kutluyoruz. 2-8 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Burhaniye Kaymakamız Sayın Hüseyin Öner Ve Balıkesir İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan Onar ın talimatlarıyla bugün sizlere Trafik Eğitimi vereceğiz.
Önce diyoruz ki
“EVDEYİM AMA TRAFİK KURALLARI AKLIMDA” “TRAFİKTE HER YIL DAHA İYİYE”
Şimdi trafikte nelere dikkat etmeliyiz hep birlikte öğrenelim dedi. Daha sonra slayt gösterimi ile eğitime devam edildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K1C6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28