Körfezexpres
6.Mayıs.2020
Bu haber 377 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi, 11 Mayıs Pazartesi günü açılacak olan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarını dezenfekte ederek, içerisinde maske, eldiven ve basmalı el dezenfekteninden oluşan sterilizasyon paketi dağıtacak.

Burhaniye’de Covid 19 virüsüyle yoğun mücadele çalışmaları yürüten Burhaniye Belediyesi ilçe de 11 Mayısta açılması planlanan berber, kuaförler ve güzellik salonlarını dezenfekte etmek için çalışmalarına başladı. Özellikle vatandaşların yoğun temas kurduğu işletmeler olan berber ve kuaförlere yönelik yapılan çalışmalar da ayrıca, ilk açılışta berber kuaför ve güzellik salonlarına, içerisinde el dezenfekteni, maskeler ve eldivenler bulunan sterilizasyon paketleri de hediye edilecek.
Burhaniye Belediyesi ve Burhaniye Berberler ve Kuaförler Odasına başvuru yapan işletmelerin işyerleri Cumartesi ve Pazar sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı, Cuma, gününe kadar, Burhaniye Belediyesi dezenfekte ekipleri tarafından dezenfekte edilerek sterilizasyon paketleriyle hijyenik olarak faaliyete geçmesi sağlanacak.
Burhaniye Belediyesine bağlı, 36 kişiden oluşan 3 ekibin tüm başvuran berber, kuaför ve güzellik salonu işletmelerinin dezenfekte işlemlerini yapacağı çalışmada işyeri sahipleri Burhaniye Belediyesi veya Berberler ve Kuaförler Odasına mutlaka başvurmaları gerekmekte.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

B2T7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28