Körfezexpres
2.Mayıs.2020
Bu haber 166 defa okundu.

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali Ersin Yazıcı'nın başkanlığında video konferans ile yapıldı.

Video konferans yoluyla gerçekleşen BALOSB Nisan ayı yönetim kurulu toplantısında, Covit-19 salgınının ekonomiye ve organize sanayi bölgesine etkisi, hayata geçirilen düzenlemeler ile sanayicilerin talepleri dile getirildi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.
Vali Yazıcı, koronavirüs tedbirleri kapsamında Balıkesir'de gerçekleşen çalışmaları sanayicilere anlattı.
Tüm ülke genelinde olduğu gibi Balıkesir'de de koronavirüs salgınına karşı tedbirlerin titizlikle devam ettiğini belirten Vali Yazıcı,Amacımız Balıkesir'e katkı sağlamak. Sanayicinin, üreticinin dostuyuz. Üretime ve çalışanlara katkı sağlayacağız. dedi.
BALIKESİR İÇİN UYUM İÇİNDEYİZ
İş dünyasıyla her zaman uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Vali Ersin Yazıcı, yönetim kurulu üyelerinin koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. İş dünyasının bu süreçteki taleplerini de alan Vali Yazıcı, Balıkesir Valiliğinin bu taleplerin karşılanmasına yönelik desteklerinin devam edeceğini söyledi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

F9X4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28