Körfezexpres
1.Mayıs.2020
Bu haber 457 defa okundu.

Gömeç ilçesi Hacıosman mahallesinde faaliyet gösteren …… isimli petrol istasyonuna gelen kimliği belirsiz (5) şahıs iş yeri çalışanlarını yanlarında getirdikleri silahla tehdit ederek ceplerinde bulunan paralarını isteyen ve hakarette bulunan 5 kişi gözaltına alındı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığına bağlı unsurlarca, Gömeç ilçesi Hacıosman mahallesinde meydana gelen Yağmaya Teşebbüs olayı ile ilgili olarak yapılan kapsamlı araştırmalar neticesinde F.K.Y., A.E.S., S.B., K.Ç. ve R.Ç. isimli şahısların olayın şüphelileri olduğu tespit edilmiştir.
Şahısların yakalanması ve suç aletlerinin ele geçirilmesi için adli makamlardan alınan arama kararına istinaden 30 Nisan 2020 tarihinde Burhaniye ilçe merkezinde şüphelilerin ev ve eklentileri ile olayda kullanılan 10 … … plakalı araçta yapılan aramada sonucunda,
(1) adet tabanca,
(1) adet kurusıkı tabanca,
(3) adet bıçak,
(8) adet tabanca fişeği,
(10) adet av tüfeği fişeği,
(32) adet kurusıkı tabanca fişeği,
(1) adet cop ve (1) adet beyzbol sopası ele geçirilmiştir.
Adli makamların talimatıyla ele geçirilen suç eşyalarına el konulmuş olup, yapılan aramalarda adreslerinde yakalanan F.K.Y., A.E.S., S.B., K.Ç. ve R.Ç. isimli şüpheliler gözaltına alınarak haklarında yasal işlem başlatılmıştır denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Y4Q9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28