Körfezexpres
1.Mayıs.2020
Bu haber 135 defa okundu.

Vali Ersin Yazıcı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile video konferans sistemi üzerinden bir araya geldi. Balıkesir'in ulaştırma ve altyapı konusundaki sıkıntı, talep ve planlanan yatırımları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu başkanlığında düzenlenen video konferans ile masaya yatırıldı.

Toplantıda, devam eden yatırım projelerinin son durumu ile öncelik arz eden diğer projeler değerlendirildi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile gerçekleştirilen ve Balıkesir’in talep ve sorunlarının iletildiği video konferans görüşmesine, Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz katıldı.
ULAŞIM PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ
Bir süre önce göreve atanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na Balıkesir'in taleplerini iletme imkânı bulduklarını açıklayan Vali Ersin Yazıcı, Sayın Bakanımızla ilimizi ve bölgemizi yakından ilgilendiren ulaşım projelerini konuştuk, taleplerimizi ve beklentilerimizi dile getirdik. Özellikle hava ulaşımı konusunda Balıkesir'e özel bir yaklaşım sergilenmesini istedik. ifadelerini kullandı.
HERHANGİ BİR AKSAMA SÖZ KONUSU DEĞİL
Balıkesir'deki ulaşım projeleri hakkında bilgiler aktarıldığı toplantıda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bakanlığın Balıkesir ve bölgeye yönelik olarak planladığı yatırımlar hakkında görüşlerini ifade etti. Salgın sürecinde alınan ulaşım tedbirlerinin yanı sıra son durumun da değerlendirildiği toplantıda Bakan Adil Karaismailoğlu, Bakanlıkça planlanan yatırımlarda herhangi bir aksamanın söz konusu olmayacağının altını çizdi.
BALIKESİR HEYETİ ZİRVEDE
Video konferans sistemiyle gerçekleştirilen toplantıda, Balıkesir heyetiyle görüş alışverişinde de bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Balıkesir ve çevresinde kara, hava ve demiryolu ulaşımı noktasında çok ciddi yatırım projelerinin yürütüldüğünü kaydederek, söz konusu sürecin aksamadan devam edeceği bilgisini verdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W2O6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28