Körfezexpres
27.Nisan.2020
Bu haber 313 defa okundu.

Aysel, Burhaniye Ticaret Odası Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle üyelerimizle birebir temas haline geçerek üyelerimizin sıkıntılarını ve çözüm önerilerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize ve Resmi kurumlara aktararak çözüm aramaktadır dedi.

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Gerek 22 Nisan Çarşamba günü, gerekse diğer TOBB toplantılarında; Kamu Bankalarımızca Esnaf ve Sanatkarlarımıza sunulan 25.000 TL tutarlı İşletme Kredisi ve Esnaf Kart benzeri bir çalışmanın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize bağlı Ticaret Odalarımıza kayıtlı üyelerimizin kullanımına sunmak amacı ile yapılan girişimler sonuç vermiştir.
Ticaret Odalarına kayıtlı şahıs firmalarının desteklenmesi amacıyla, HALKBANK tarafından, İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi kapsamında üyelerimize Nakit İşletme Kredisi ve Paraf KOBİ Kart imkanı sunulacaktır;
Üyelerimiz Kredi başvurularını 27.04.2020 pazartesi tarihinden itibaren Halkbank.com.tr veya halkbankkobi.com.tr üzerinden gerçekleştirilecektir.
Bu çabaların karşısında ise özellikle sosyal medyada yer alan gerçek dışı bilgiler ve eleştiriler bulunmaktadır. Sosyal medyadaki bilgi kirliliği bu gibi olağanüstü dönemlerde daha da artmaktadır. Bu zor dönemde haksız eleştirilere aldırmadan üyelerimizin istek ve sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz dedi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D1V5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28