Körfezexpres
10.Nisan.2020
Bu haber 310 defa okundu.

Burhaniye Güreş Ağası Doğan Çelik Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasına toplamda 150 bin TL bağışta bulundu. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, katkılarından dolayı Çelik ve ailesine teşekkür plaketi takdim etti.

Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Burhaniye Güreş ağası ve iş insanı Doğan Çelik, Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan izinli yardım kampanyasına bağış yapmak için Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ile bir araya geldi.
Başlatılan yardım kampanyası için 100 bin TL bankada ki kampanya hesabına bağış yapan Doğan Çelik, ayrıca erzak paketi için de 50 Bin TL olmak üzere toplam 150 bin TL bağış yaptı. Her fırsatta destek talebini söyleyen Doğan Çelik’e ve ailesine yaptığı katılarından dolayı plaket takdim eden Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Doğan Çelik’in yardımlarının bir çoğunu çocuklarıyla birlikte Büyük Avrasya Holding Ailesi olarak yapmasından dolayı, Başta Doğan Çelik ile Yavuz Tuğrul Çelik ve Duru Çelik’e de teşekkürlerini bildirerek onlar adına da plaketlerini takdim etti. Deveciler “Sayın Çelik ve ailesine Burhaniye halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Burhaniye’ye başta Yağlı Pehlivan güreşleri, Ramazan iftar yemekleri, festivaller gibi büyük organizasyonlarda en büyük desteği sağlayan Çelik, Belediyeye de Ambulans, hasta nakil ve cenaze araçları ile çim biçme traktörü başta olmak üzere birçok bağışta bulunmuştur.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

O5G9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28