Körfezexpres
10.Nisan.2020
Bu haber 147 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi tarafından üretilen maskeler Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler tarafından esnaflara dağıtılmaya başlandı.

Covid-19 virüsü önleme ve mücadele kapsamında, Burhaniye Belediyesi tarafından üretilen maskeler esnaflara dağıtılmaya başlandı. Üretilen ilk maskeleri tek tek esnafa dağıtan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Halk sağlığını önemsiyoruz. Son zamanlarda yaşanan maske sıkıntısını da kurduğumuz üretim atölyemizde karşılıyoruz” dedi.
Belediye Başkan yardımcılarıyla birlikte Burhaniye’nin merkezinde bulunan esnaflara ilk etapta Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle birlikte 5 bin adet maskeyi dağıtan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, esnafın taleplerini de dinledi.
Virüsle ilgili Belediye olarak alınan tedbirleri esnafa aktaran Başkan Deveciler, mücadele de birçok ilki başararak ülke genelinde saylı belediyeler arasına girdiklerini vurguladı. Maske dağıtımları konusunda ilçe genelinde bulunan tüm mahallelerdeki esnaflara periyodik olarak dağıtılacak maskeler her gün Belediye üretim atölyesinde üretilerek halkla buluşacak.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K7C2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28