Körfezexpres
8.Nisan.2020
Bu haber 398 defa okundu.

Burhaniye Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Burhaniye’de Pazartesi günleri merkezde kurulan (kemer) pazaryeri Çarşamba günleri de açılacak.

Covid-19 virüsüyle mücadele kapsamında, vatandaşların yoğunluk yaratmaması için Pazartesi günleri kurulan Kemer pazarı insan sirkülasyonunu rahatlatmak adına Çarşamba günleri de açılacak.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler,Vatandaşların alışverişlerini daha ferah ve hijyenik yapabilmeleri yönünde atılan adımla gerek pazara gelen vatandaşlar, gerekse de pazarcı esnafı virüs tehdidine en az şekilde maruz kalacak. Pazaryerleriyle ilgili denetleme ve dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdüren Burhaniye Belediyesi her semt pazarı kurulmadan önce dezenfektasyonu ve giriş çıkışlarda denetimlerini gerçekleştirmeye devam edecek. Pazartesi günleri merkezde kurulan Kemer pazarı hem pazartesi hem de çarşamba günleri olmak üzere iki kere açılacak Ayrıca Bahçelievler Mahallesi semt pazarı Her Cuma, Öğretmenler Mahallesi semt pazarı her Cumartesi günü açık olacak. Böylece Burhaniye'de hafta da 4 gün semt pazarları kurulmuş olacak dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H3Z7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28