Körfezexpres
20.Mart.2020
Bu haber 685 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler yazlık tatil beldelerine gitme algısına karşı açıklamada bulundu.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; önce sağlık diyerek bireysel anlamda yaptığımız önlemlerin yanında kurumsal anlamda da bir dizi tedbirler alarak İlçede yaşayan halkımızı, korunaklı ve yaşanılabilir bir Burhaniye'de muhafaza etmekle yükümlü olduğumuzun farkındayız.
Okulların tatil edilmesiyle birlikte alternatif olarak yazlık tatil beldelerine gitme gibi bir algı gelişti. Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kaynaklı nüfusumuza oranla sağlık hizmetlerimiz ilçede ki vatandaşlarımıza göre ^killenip hizmet verebilmektedir.
Vatandaşlarımızdan ricamız, bu konuda daha duyarlı davranarak, bu dönemde Bu temennimiz doğrultusunda, içinde bulunduğumuz durumun düzelmesiyle birlikte sizleri en güzel şekilde-ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Evlerinde kalıp kendi sağlığının yanında, halkın sağlığını da riske atmadan önlemlerini almasıdır. Bu temennimiz doğrultusunda, içinde bulunduğumuz durumun düzelmesiyle birlikte sizleri en güzel şekilde-ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Duyarlılığınızdan dolayı teşekkürlerimi iletir, sevgi ve saygılarını sunarım dedi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W8O2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28