Körfezexpres
19.Mart.2020
Bu haber 39 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Corona virüsüyle ilgili kurumsal tedbirleri almaya devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi tarafından Belediye hizmet binası giriş çıkışları ve kurum içi sağlık tedbirlerini almaya devam ediyor. Belediyeye gelen vatandaşların ilk olarak girişlerde bulunan el sterilizasyon cihazlarında ellerini temizlemesinden sonra Belediye sağlık ekipleri tarafından ateş ölçer cihazlarla vücut ateşleri ölçülüyor.
Ölçümler sonrası durumu normal olan vatandaşların danışma ve halkla ilişkiler bölümünde işlemlerini yapmaları sağlanıyor. Ateş ölçümlerinde ateşi yüksek olan vatandaşlar bina dışına alınarak hastaneye bağlı acil müdahale ekiplerine haber verilecek. Gelen acil servis sağlık elemanlarına teslim edilecek vatandaşlar hastaneye sevk edilecek. Bu zamana kadar herhangi bir yüksek ateş vakasına rastlanılmayan taramalar sürekli olarak devam ediyor.
Zorunlu olmadıkça Müdürlüklere yönlendirilmeyen vatandaşların hizmetleri giriş katta bulunan danışma ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları tarafından karşılanıyor. Binada görevli personel de katlara yerleştirilen el steril cihazlarıyla sürekli hijyenik el temizliklerini yapıyor.
Virüsün insanlar üzerinde hızla yayılmasını önlemek adına gereken tedbirlerin Belediye olarak alındığını ifade eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, giriş çıkışlarda kendisi de ateşini ölçtürerek sterilizasyon cihazlarını kullandığını virüse karşı yapılması gereken tüm tedbirleri aldıklarını belirtti.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Y2Q6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28