Körfezexpres
17.Mart.2020
Bu haber 304 defa okundu.

Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel Gezici araç muayene istasyonlarının ilçemizde hizmet vermeye başlaması için yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Mustafa Aysel yapmış olduğu açıklamada; “ Geçtiğimiz günlerde Burhaniye’de bulunan Meslek Oda başkanları ile yapmış olduğumuz toplantınınlçemizde artan araç muayene talebine cevap verebilmek amacı ile Gezici araç muayene istasyonlarının ilçemizde hizmet vermeye başlaması için çalışmalarda bulunmasına ve bu çalışmaların Burhaniye Ticaret Odasınca gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.
Burhaniye Ticaret Odamızdan oluşturulan heyet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı denetiminde, Türkiye'de periyodik araç muayene hizmeti vermeye yetkili tek kuruluş olan TÜVTÜRK’ün Balıkesir yetkili temsilcisi olan 2K Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş yetkilisi Sayın Rahmi Kula ile görüşmelerde bulunarak Gezici araç muayene istasyonlarının ilçemizde hizmet vermeye başlaması için girişimlerde bulunmuştur.
Yapılan girişimlere istinaden Türkiye'de periyodik araç muayene hizmeti vermeye yetkili tek kuruluş olan TÜVTÜRK’ün Balıkesir yetkili temsilcisi olan 2K Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş Müdürü ile çalışma ve görüşmeler yapılarak ilçemizde Gezici araç muayene istasyonlarının ilçemizde hizmet vermeye başlaması ve tarihlerin belirlenmesi üzere mutabık kalınmıştır. Tarihler belirlendiğinde tekrar bilgilendirme yapacağız ” diyerek müjdeyi verdi.
Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

M7E1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28