Körfezexpres
16.Mart.2020
Bu haber 107 defa okundu.

Pazar günü kendi sahasında seyircisiz oynadığı şampiyonluk maçında Balıkesir Uğur Grup F.K takımını 2-1 yenerek şampiyon olan Burhaniye Belediyespor taraftarlarını sevince boğdu.

Seyircisiz oynana şampiyonluk maçı boyunca takımına büyük destek veren ve onları sahada yalnız bırakmayan taraftar maçın bitiş düdüğü ile birlikte büyük bir coşku yaşadılar. Maç sonrası stada giren taraftarlar şampiyonluğu meşaleler ve davullar ile kutladılar. Şampiyonluk coşkusunu Burhaniye Cumhuriyet Meydanına taşıyan taraftarlar burada futbolcular ve yöneticiler ile halaylar çektiler. Maç sonrası futbolcuları ve teknik heyeti tebrik eden Burhaniye Belediyesi ve Belediyespor Başkanı Ali kemal Deveciler, Başta teknik heyet olmak üzere tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum. Burhaniye Belediyespor taraftarlarıyla birlikte, üst ligler için emin adımlarla yürüyoruz dedi.
Cumhuriyet Meydanında yapılan kutlamalar sonrası Ören Kara Kulüp işletmecileri futbolcuları ve yönetime şampiyonluk yemeği vererek bu coşkuya ortak oldu.
Burhaniye Belediyespor 2. Başkanı Nadir Bayram, Futbolcularımız ve teknik yönetimi kutluyorum. Sezon başında inandılar mücadele ettiler ve başardılar. Bu süreçte yağmur çamur demeden takımı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, bizler her zaman destek olan Burhaniye esnaflarına emeği geçen katkısı olan herkese teşekkür ediyorum hedefimiz BAL ligi dedi.
Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Y2R7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28