Körfezexpres
16.Mart.2020
Bu haber 102 defa okundu.

Burhaniye’de eski hükümet konağının Balıkesir Büyükşehir Belediyesine tahsis edilmesi sonrası Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet binasının ne zaman açılacağı merak ediliyor.

Uzun süren tadilat çalışmalarının tamamlanması sonrası tabelaları takılan, doğalgaz hattı çekilen Körfez Koordinasyon Merkezinin yakın bir zamanda açılacak denmesine rağmen henüz açılmamış olması ne açılacağı konusunda da bir açıklama yapılmadığından vatandaş hangi yakın zamanda açılacak sorusunu sordu.
Körfez Koordinasyon Şube Müdürlüğünün Görevi Nedir.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin görev, yetki ve sorumluluk alanında yer alan Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık ilçelerinde daha etkin ve verimli yerine getirilebilmesi için Daire Başkanlıklarından gelen yazılı talepler doğrultusunda ilçelerdeki iş ve işlemlerinin takibini yapmak, gerekli bilgi ve belgeyi temin etmek üzere Körfez Koordinasyon Şube Müdürlüğü kuruldu.
Körfez Koordinasyon Şube Müdürlüğü, toplam alanı 2143 km² ve toplam nüfusu 2014 yılı sonunda 286157 kişi olan bu beş ilçede, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe belediyeleri, ilçedeki kamu kurum kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile koordinasyonunu da sağlamakla yükümlü olacak.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

U7N2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28