Körfezexpres
14.Mart.2020
Bu haber 94 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü parklar, bulvarlar ve yeşil alanlarda mevsim çiçekleri erkek renklendiriyor.

Daha yeşil bir Burhaniye için çalışmalarını sürdüren ve her geçen gün yeni parklar yeşil alanlar oluşturan Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ilçede bulunan bütün parklarda yaptığı çalışmalarında öncelikle kurumuş ağaçların bakımlarını yaparak yerine yenilerini ekti. Ekipler bahar aylarının başlamasıyla birlikte daha renkli parklar oluşturmak için bahar aylarına özgü mevsim çiçekleri ekerek parkları, bulvarları ve diğer yeşil alanlarını bir birinde güzel çiçekler ile renklendirdi.
Yeşil alanlarının herkesin ortak kullanım alanı oksijen çadırı olduğunun altını çizen Burhaniye Belediye Başkanı Ali kemal Deveciler, yeşil alanlar hepimizin ortak kullanım alanıdır. Bizler yeşil alanlara ve parklara vakit geçirmeye gelen sizler için bu alanlarımız ağaçlandırıyor mevsim çiçekleri ekiyoruz. Ancak bazı yerlerde vatandaşlarımız bu alanları korumak yerine zarar veriyor ektiğimiz çiçekleri söküyor. Yeşil alanlarımıza he birlikte sahip çıkarsan daha yeşil daha renkli bir Burhaniye yaratırız dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W1O6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28