Körfezexpres
10.Mart.2020
Bu haber 252 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler 8 Mart Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla kadınlara çiçek ve fular hediye ederek günlerini kutladı.

Burhaniye’de 8 Mart günü havanın güzel olmasının da avantajıyla Burhaniyeliler sahillere akın etti. Aileleriyle vakit geçiren vatandaşların misafirleri ise Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler oldu. Çay bahçelerinde ve sahilde güzel havanın keyfini çıkartan vatandaşlarla buluşarak sohbet eden Deveciler, kadınlara çiçek ve fular hediye ederek günlerini kutladı.
Sahil ziyaretleri öncesi Emek ve Demokrasi Bileşenleri kadınlarının Burhaniye Cumhuriyet Meydanında düzenlediği 8 Mart Basın açıklamasına da katılan Deveciler, burada ki kadınlarında günlerini kutlayarak hediyeleri takdim etti.
Yaptığı ziyaretlerde kadının önemine değinen Başkan Deveciler, kadınların dünyanın en temel varlıklarından olduğunu belirterek, kadınların sadece bu günlerde değil her gün bu değerlerle yaşaması gerektiğini söyledi. Burhaniye Belediyesi olarak kadınları önemsediklerini ifade eden Başkan Deveciler “İlçemizde kadınlarımıza yönelik köklü projeler hayata geçiriyoruz. İlk planda kadının toplumda ki yerini alması için Çocuk Gündüz Bakımevlerimizi tek tek inşa ediyoruz. Kadınlarımız çocuklarını bu yuvalarımıza bırakarak özgürleşecek ve toplumda söz sahibi olacaklar. Daha sonrasında kadınlarımız için en büyük sorunların başında gelen kadınlarımızın psikolojik ve sosyolojik sorunların çözümü için Kadın Danışma Merkezimizi hizmete açıyoruz. Sonrasında kadınlarımızla ilgili her projenin destekçisi olacağız. Kadınlarımız, analarımız bizlerin var olmasındaki en büyük değerlerin birkez daha buradan Emekçi Kadınlar günlerini kutluyorum” şeklinde konuştu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Z1S6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28