Körfezexpres
2.Mart.2020
Bu haber 189 defa okundu.

Tüm-Bel-Sen 7. olağan genel kurulunu Burhaniye Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Tüm- Bel-Sen Balıkesir Şubesi 7. Olağan genel kuruluna üyeler yüksek katılım gösterirlerken yapılan seçim sonucunda İlker Omar Demiray ve ekibi yeniden seçilerek göreve başladılar. Tüm-Bel-Sen Balıkesir şubesi Başkanı İlker Omar Demiray, TÜM BEL SEN BALIKESİR Şube 7. Olağan kurulunu gerçekleştirdik. Yeni yönetim kadromuz Balıkesir’imize,çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun
Güçlü ve genç bir kadro İle gümbür gümbür 3 yıl görevdeyiz, Bizleri bu göreve layık gören tüm dostlara teşekkür ediyorum.
Kongremize farklı bir çoğunlukla katılım sağlayan delege arkadaşlarıma, yeni yönetim kadromuza, DİSK GENEL İŞ Balıkesir Şube Başkanı Sayın Hüseyin Ovalı ve Osman Uğur Mamuk a, KESK ESM Zonguldak eski Şube Başkanı Tahsin Kumkumoğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum.
Yalanlar İle değil gerekçeler ile hak, hukuk için Tüm Bel Sen de Tüm Balıkesir de örgütleneceğiz dedi. Tüm-Bel-Sen Balıkesir şube yönetimi Başkan İlker Omar Demiray Yönetim Kurulu E. Esin Mutlu, Barış Hakan, Serkan İşlek, z. Burak Türegün, Sekan İlay, Ferudun Güngör. Denetleme Kurulu Soner Kaçar, Emrah Güleç, M.Ozan Avcı. Disiplin Kurulu Salih Çamtepeoğlu, Şükrü Dönmez, Nurettin Durmaz. Genel Merkez Genel Kurul Delegeleri Serkan Sungur, İnanç Erturan, Barış Hakan isimlerinden oluştu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V1O5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28