Körfezexpres
28.Şubat.2020
Bu haber 98 defa okundu.

Balıkesir Mimarlar Odası Başkanlığı görevine seçilen Emine Betül Gemalmaz Dikici ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ersin Yazıcı'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Mimarlar Odası Balıkesir Şube Başkanı Emine Betül Gemalmaz Dikici ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri, Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundular ve kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.
Balıkesir için kendilerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını ifade eden Dikici birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak işbirliği ile her sorunun çözüleceğine inandığını ifade etti.
ŞEHRİMİZ ADINA YARARLI PROJELERE İMZA ATMAK İSTİYORUZ
Balıkesir Mimarlar Odası Başkanı Emine Betül Gemalmaz Dikici ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Cüneyt Konak, İlksen Kınay, Doğaç Arabacı, Sinan Balcı ile birlikte Vali Ersin Yazıcı'ya gerçekleştirdiği ziyarette, Balıkesir Mimarlar Odamızın yeni yönetimini belirledik. Balıkesir'e katkı sunmak adına ekibimiz ile birlikte çalışmalarda bulunacağız. Balıkesir'i tarihi, halkı, yatırımcısı ve bütün yönetim birimleri ile kucaklayan, motive eden yönetim anlayışı ile Sayın Valimiz bizler ve Balıkesir için enerji kaynağıdır. Şehrimiz adına yararlı projelere imza atmak istiyoruz. Yurdumuzun büyük bir bölümü 1. Derece Deprem Bölgesinde, Balıkesir ilimizde depremde öncelikli yerler arasındadır. Bu konuda her şeyimiz ve tüm mesaimizle katkıya hazırız dedi. dedi.
BALIKESİR, DİNAMİK BİR ŞEHİR
Vali Ersin Yazıcı ise Mimarlar Odası Balıkesir Şube Başkanı Emine Betül Gemalmaz Dikici ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.
Balıkesir'in çok özellikleri olan bir şehir olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, Her şeyden önce çok önemli kültürel mirasları, doğal zenginlikleri ile önemli turizm potansiyeline sahip olan bir ilimiz. Balıkesir, dinamik bir şehir. Kendi görevlerimizi yaparken sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapma gayreti içinde olmalıyız. Bu amaçla Balıkesir'imize hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D1V6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28