Körfezexpres
27.Şubat.2020
Bu haber 731 defa okundu.

Balıkesir ziyaretlerinin Burhaniye durağında esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’de eşlik etti.

Burhaniye İYİ Parti İlçe Teşkilatı, üyeleri ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler tarafından Kocacami önünde karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e çiçek ve hediye sepeti hediye etti. Genel Başkan Meral Akşener esnaflar ve vatandaşları ile kucaklaşarak onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kendisini karşılamaya gelen küçük çocuklara özel ilgi gösteren Genel Başkan Meral Akşener daha sonra parti binasına geçti. İlçe binasında İlçe Başkanı Erdoğan Kahya ve yönetiminden çalışmalar hakkında bilgi alan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener daha sonra Gömeç’e gitmek üzere Burhaniye’den ayrıldı.
İYİ Parti İlçe Başkanı Yaptığı açıklamada; İyi parti Burhaniye İlçe Başkanlığı olarak Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in ilçemize teşriflerinin sevinci içerisindeyiz.
Kuruluşumuzdan itibaren karşılaştığımız türlü zorluklara, engellemelere rağmen; vücuda getirdiğimiz bu güzel oluşumumuzun ülkemiz siyasi tarihinde önemli bir yere sahip olduğu, vazgeçilemez bir siyasi enstrümanı olduğu gerçeğini kanıtlamanın ve Millet ittifakı olarak oluşturulan çatının vaz geçilemez bir unsuru olmanın haklı gururu içerisindeyiz.
Halen partimiz içerisinde oluşturulmak istenilen olumsuz şartlara rağmen, bu zorlu yolda emin adımlarla ilerlemeye, bir çığ gibi büyümeye devam edeceğiz.
İyi Parti Burhaniye İlçe Teşkilatı olarak son derece başarılı bir kongre yaparak, kendinden emin bir yönetim oluşturmuş bulunmaktayız. Mevcut yönetimimiz ile parti genel merkezimizin ve Burhaniye’nin hizmetinde olacağız. İyi Partinin, İlçemizde siyasi anlayışını, bağdaştırıcılığını ve yaptığı çalışmaları ile örnek seviyeye getirmeyi, girdiği tüm seçimlerden de en yüksek oy oranı ile çıkmasını hedef edindik. Bu uğurda çalışmalarımızı azim ve gayret ile devam ettireceğiz. Hiçbir zaman yılmayacağız. Atatürkçü düşünceden ayrılmayacak, Cumhuriyetin niteliklerini korumaya özen göstereceğiz. İyi insanların oluşturduğu bu aile, varlığı ile, Burhaniye ve Türkiye’nin hizmetindedir. İYİ Parti, merkezine insanı alan, insana güven ve saygıyı ilke edinen bîr anlayışla, insanların özündeki inancın ve özgür düşüncenin teminatıdır. Almış olduğumuz bu sancağı gurur ile taşımaya devam edeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in buraya gelerek bizleri onurlandırması, bizlere duyduğu güven ve inancın bir göstergesidir. Genel başkanımızın bu güven ve inançta ne kadar haklı olduğunu göstermeyi bir vefa borcu olarak göreceğimizin ve çalışmalarımıza daha da hız katacağımızın bilinmesini isteriz. Bundan sonra siyaset sahnesinde etkin bir parti; halk arasında dert dinleyen, çözüm üreten profesyonel bir ekip, devlet içinde Türkiye Cumhuriyeti ne gelebilecek her türlü tehdit karşısında malını, canını fedaya hazır serdengeçtiler olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K4C9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28