Körfezexpres
27.Şubat.2020
Bu haber 374 defa okundu.

Kent Konseyi Halk Meclisini oluşturmak için seçimle yapılan mahalle temsilcileri içerinde en etkili ve çözüm odaklı çalışmaları Öğretmenler Mahallesi Mahalle Meclisi üyeleri aktif olarak yapıyor.

Öğretmenler Mahallesi mahalle meclisini oluşturan üyeler ve Mahalle Muhtarı Nesrin Yıldırım düzenli olarak yaptıkları toplantıların 3. sünü geçtiğimiz akşam muhtarlık binasında toplanarak yaptılar. Toplantıda mahallede yapılması istenen hizmetlerin görüşülmesi dışında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla kadınlar ile özel bir söyleşi düzenlemesi kararı alınırken mahallenin büyük sorunu olan Karınca Deresi içinin temizlenmesi için ilgili birimler ve görevlileri ile görüşülmesi kararı alındı. Toplantıya Muhtar Nesrin Yıldırım, Masume Tuzkaya,Fahri Gökdağ, Kemal Alban,Eylül sayan, Filiz Özdemir, Gülay Çakır, Oktay Tahir Eriştiren, Mustafa Çelik, İsmail Küçükkahraman, Güzin Aygün, Nihal Çakmak ve Alper Yıldırım katıldılar.
Öğretmenler Mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım, Bu akşam Öğretmenler Mahallesi mahalle meclisiyle 3.toplantımızı yaptık. Mahallemizin sorunları,eksikleri ve talepleri sırasıyla gündeme alınıp gerekli birimlerden talep edilecek ve sürecin takipçisi olacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

N6G0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28