Körfezexpres
24.Şubat.2020
Bu haber 193 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve meclis üyeleri Sanayi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Esnaf ziyaretleri kapsamında Burhaniyeli vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Küçük Sanayi sitesi esnafıyla düzenlediği kahvaltıda buluştu.
Sanayi esnafıyla kahvaltı yaparak sohbet eden Başkan Deveciler, esnafın taleplerini dinledi. Sanayi sitesinin daha modern bir görünüme kavuşturulması ve ilçeye daha hizmet etmesi yönünde görüşlerini bildiren Deveciler “Sanayi site yönetimi ve sanayi esnafımız arasında uyumla, sitemizin daha kullanışlı bir şekile getirilerek görünümünün modernleşmesi gerekiyor. Bu konuda biz belediye olarak yanınızdayız. Burhaniyeli vatandaşlarımız işleri gereği sanayi sitesine geldiğinde güzel, temiz ve bakımlı bir site görürse bu sanayinin daha da gelişmesini sağlar” şeklinde konuştu.
Sanayi esnafının sorunlarını ve taleplerini de dinleyerek yapılması gerekenler için talimat veren Başkan Deveciler, esnafa da hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.
Düzenlenen kahvaltıya ayrıca küçük sanayi sitesi kooperatifi yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ve Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra çok sayı da esnaf katıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

N8F3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28