Körfezexpres
15.Şubat.2020
Bu haber 111 defa okundu.

Burhaniye Celal Toraman Anadolu Lisesi 11-12 Şubat 2020 tarihlerinde Balıkesir Okul Sporları 2019-2020 faaliyet programı bünyesinde düzenlenen Satranç Balıkesir İl Birinciliği müsabakalarına Genç Açık kategorisine 2 takım, Genç Kadın kategorisine 1 takım ile katılan okulumuz öğrencileri oynanan müsabakalar sonucunda Genç Açık kategorisinde İl Birincisi, Genç Kadın kategorisinde İl İkincisi oldular.

Şevval BİTMEZ, Alimert ÖZSOY, Ahmet Mahir DEMİRELLİ ve Aleksander Tekinay ESEN isimli öğrencilerden oluşan Genel Açık takımı bütün rakiplerini yenerek 2018 ve 2019 yıllarında olduğu gibi 2020 yılında da İl birincisi olarak 3 yıl üst üste Balıkesir birincisi olmuşlardır.Bu takımımız 2018 yılında Türkiye 3. olmuştu. 23-27 Mart tarihlerinde yapılacak olan Bölge finallerine katılmayı hak kazanan öğrencilerimiz bu müsabakalara katılarak Türkiye finallerine gitmek için mücadele edeceklerdir.
Yusuf BİLECEN,Berkin KIRBIYIK, Kubilay USTA ve Burak Aydemir isimli öğrencilerimizden oluşan Genel Açık 2. takımımız rakipleriyle mücadele ederek oynadıkları müsabakalar sonucunda dereceye girememişlerdir.
Miray SAKAR, Sıla AKBULUT, Elif BİÇER ve Dicle YILDIZ isimli öğrencilerimizden oluşan Genç Kadın takımımız oynadıkları müsabakalar sonucunda Balıkesir İl İkincisi olmuştur.
Okulumuzun adını en üst sıralara yazdıran, okulumuzu en iyi şekilde temsil eden, bizleri gururlandıran bu öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder bundan sonraki oynayacakları müsabakalarda başarılar dileriz. Öğrencilerimizi destekleyen Okul idaremize ve öğretmenlerinize teşekkür ederiz


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L2D7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28