Körfezexpres
14.Şubat.2020
Bu haber 210 defa okundu.

Burhaniye İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlıklı hayat merkezi girişinde açtığı fotoğraf sergisi ile kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekti.

Fotoğraf sergisinin girişinde ki yazıda
Erken Teşhis Hayat Kurtarır Fotoğraf Sergisi, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık örgütü iş birliğinde hazırlandı. Bu sergiyle kanserde erken teşhisin önemi konusunda farkındalığı artırmayı amaçladık. Ne kadar farkındaysak o kadar bilinçli, o kadar duyarlı ve faydalı olacağımıza inanıyoruz.
Sergimizde yer alan modellerin hepsi kanser tedavisi başarılı olmuş kişiler. Onlar için hayat bir zamanlar elbette çok zordu. O hüzün perdesini aralayıp hastalıklarını kabullendiler, tedavilerinin başarılı olacağına inandılar ve kanseri vücutlarından kovdular. Bugün yaşama daha bağlı, gelecekleriyle ilgili daha umutlular. Sergiyi gezerken modellerimizin hayat dolu gözlerine, kıvançlı gülüşlerine dikkat kesilin istiyoruz.
“Erken Teşhis Hayat Kurtarır” sözünü hep hatırlamanız, kanser taramalarınızı düzenli olarak yaptırmanız dileğiyle hoş geldiniz denildi.
Ayrıca Burhaniye sağlıklı hayat merkezi girişinde hastalar ve yakınları güler yüzlü personel ile karşılanırken hangi hizmeti almaları konusunda ilgili servislere yönlendirmeleri hastalar ve yakınları tarafından memnunlukla karşılanıyor.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L0D5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28