Körfezexpres
10.Şubat.2020
Bu haber 424 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Pazarcı esnafıyla kahvaltı da bir araya geldi.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Körfez bölgesinin en büyük ve geniş kapsamlı pazaryeri olma özelliğine sahip Burhaniye Pazartesi pazarında pazarcı esnafıyla bir buluştu. Pazarcıların isteklerini ve taleplerini dinleyen Deveciler, pazarcılarla kahvaltı yaptı.
Balıkesir Körfez bölgesinin en büyük giyim ve gıda pazarı olan ve sadece sebze meyve pazarında 400’ün üzerinde tezgah açılan Burhaniye Pazartesi pazarı esnafı, kahvaltı da Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i ağırladı.
Düzenlenen kahvaltıda pazarcı esnafıyla sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Deveciler, Burhaniye Sebze ve Meyveciler Derneği Başkanı Yaşar Aydemir’le görüşmeler yaptı. Başkan Deveciler daha sonra tüm pazarı gezerek pazarcılara hayırlı işler diledi.
Pazarcıların isteklerini her koşulda yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Pazarcı kardeşlerimizin kar, yağmur, çamur demeden özveriyle çalıştıklarına şahit oluyoruz. Gerek lezzet, gerek tazelik konusunda, bu emekler bizlerin sofralarına en güzel şekilde yansıyor. En iyi şartlarda satışlarını yapabilmeleri için onların her zaman yanındayız. Pazaryerimizde ki eksik ve sorunları tespit ettik. Çalışmalara hemen başlayıp sorunların çözümü sağlayacağız” şeklinde konuştu.
Pazarcı tezgahlarını tek tek ziyaret eden Başkan Deveciler, pazaryerinin içinde yeni revize edilecek alanlarda da incelemeler yaptı.
Yapılan ziyarete ayrıca CHP Burhaniye İlçe Başkanı Aylin Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Yazgan, Belediye meclis üyeleriyle birlikte pazarcı esnafı katıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

J5B9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28