Körfezexpres
7.Şubat.2020
Bu haber 236 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi ( BURSEM) 2. dönem kayıtları başladı.

Burhaniye Belediyesinin, eğitim alanında attığı adımların başında gelen Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi 3-7 Şubat tarihlerinde ikinci dönem kayıtlarını almaya başladı.
Burhaniye’de özellikle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz, diğer başvuranlara ise çok cüzi bir ücretle eğitimler veren BURSEM 2. dönem eğitimleri için kayıtlarını açtı. 7 ile 18 yaş arası çocukların okullarına takviye noktasında derslerin verildiği merkezde, ayrıca kültürel ve sanatsal kurslarda çocuklarla buluşmaya başladı.
İlk, orta ve lise düzeyindeki öğrenciler için Türkçe, matematik, tarih, İngilizce dersleri başta olmak üzere tüm derslerden ödev, proje hazırlama, araştırma geliştirme gibi yardımcı dersler verilerek eğitimlerine takviyeler yapılan BURSEM’de, bunun yanı sıra akıl ve zeka oyunları, drama, satranç, keman, piyano, halk oyunları gibi sanatsal ve kültürel kurslar da veriliyor.
2. dönem için 19 Haziran’a kadar sürecek ders ve kurslara başvuru kayıtlar ve detaylı bilgi için (0266) 412 52 00, bursem@burhaniye.bel.tr iletişime geçebilir, bursemburhaniyebelediyesi instagram adresini takip edebilirsiniz.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Q3I8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28