Körfezexpres
5.Şubat.2020
Bu haber 113 defa okundu.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Şubat Ayı Toplantısı yapıldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın (GMKA) en üst karar merci olan Yönetim Kurulu'nun olağan toplantısı Çanakkale'de yapıldı.
Toplantının açılışında Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, yaptığı konuşmada; ev sahibi sıfatıyla GMKA Yönetim Kurulu Üyelerini Çanakkale'de misafir etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, toplantının bölge illeri için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
DÖNEM İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK PROJELER
Dönem içinde gerçekleştirilen çalışmalara değinen Dönem Başkanı Vali Ersin Yazıcı ise, Bugün bölgemizin, Yönetim Kurulumuzun ve Ajansın gündeminde bulunan konulara ilişkin değerlendirmeler yapılacaktır. Bu kapsamda, uygulanmakta olan doğrudan faaliyet desteği, teknik destek programı, güdümlü projelerimiz ile diğer mali destek programlarının uygulama süreçleri gözden geçirilecektir.dedi.
Vali Yazıcı'nın konuşmalarının ardından toplantı gündeminde bulunan diğer konular görüşülerek karara bağlandı.
Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesinde yapılan toplantıya; GMKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali Ersin Yazıcı, GMKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

S3K7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28