Körfezexpres
28.Ocak.2020
Bu haber 264 defa okundu.

Burhaniye Atatürk Kapalı Spor salonunda yapılan büyük tadilatın bitti açıklaması yapılmasına rağmen Burhaniye Belediyespor Basketbol takımı neden Tarsus maçını Ayvalık’ta oynadı sorusunu gündeme getirdi.

24 Ocak Cuma günü Burhaniye Kaymakamlığından basına geçilen haberde İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Öner tamamlanan büyük onarım çalışmalarını yerinde incelemek üzere Burhaniye Atatürk Kapalı Spor Salonunu ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sabri Pekşen’den çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Öner’e ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz eşlik etti.
55 gün süren büyük onarım çalışmaları kapsamında; ana saha çatısı onarımı, salonun yüzeyinde boya ve cila uygulaması, tribünlerin arkasındaki koridora jimnastik salonu yapılması ve salonun duvarları koruma minderi ile kaplanması, engelli tuvaletinin kapısı tekerlekli sandalye giriş çıkışına imkan verecek şekilde düzenlenmesi, üst kat pencerelerinin yenilenmesi, salonun bahçesinde bulunan basketbol sahası ve tenis kortu zeminin kaplanması gibi işlemler gerçekleştirildi denilmişti. Bu haber sonrasında kendi saha ve seyircisi önünde ligin en önemli karşılaşması olan Burhaniye Belediyespor ile Tarsus Belediyespor arasında oynanacak karşılaşmanın Atatürk Spor salonunda ki potaların kırık olması nedeniyle maçın Ayvalık spor salonunda oynanmasına anlam vermediklerini belirten spor severler 55 gün süren tadilatta 2 tane pota neden yapılamadı sorunu gündeme getirdiler.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D7V1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28