Körfezexpres
27.Ocak.2020
Bu haber 314 defa okundu.

Burhaniye Hasat Festivalinin ilk günü düzenlenen panelle devam etti.

Burhaniye 16. Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Festivali kapsamında düzenlenen “Bölgemizde Sürdürülebilir Zeytincilik ve Organik Tarım” konulu panel Burhaniye Belediye Başkamı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ve Burhaniye Ağır Ceza reisi Hasan Öztürk’ün yanı sıra zeytin ve zeytinyağı üreticilerinin katılımıyla yapıldı.
Reha Yurdakul Kültür Merkezinde düzenlenen ve Prof. Dr. Yahya Rauf Laleli ve Dr. Dilşen Oktay Ertem’in konuk olduğu panelin Moderatörlüğünü , Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel yaptı.
Burhaniye ve Körfez bölgesinde yetiştirilen zeytin ve zeytinyağının sürdürebilirliği ve kalitesinin arttırılması yönünde bilgiler aktaran panelistler, ülkemizdeki zeytinin potansiyeliyle Dünya ülkelerindeki zeytinin niteliğini değerlendirdi.
Panel sonunda Panelistlere Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ve Ağır Ceza Reisi Hasan Öztürk tarafından plaket takdim edildi. Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel ise panelistlere tablo hediye etti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D2V6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28