Körfezexpres
25.Ocak.2020
Bu haber 378 defa okundu.

Burhaniye Ticaret Odası (BTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen ‘OdaBorsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne iştirak etti.

TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün açılış konuşmasıyla başlayan ve 2 gün süren seminer programında Kişisel ve kurumsal gelişimin artırılması yönünde katılımcılara, TOBB’un Kurumsal Yapısı, Karar Alma Süreçlerinde TOBB’un Rolü, Küresel Gelişmeler ve Türkiye, Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler, Protokol Kuralları, TOBB ETÜ Hakkında Bilgilendirme, Finansal Yönetim, İş Hayatında İletişim, Kredi Garanti Fonu (KGF), TOBB İştiraki (MEYBEM)TOBB Tahkimi ve Arabuluculuk, ve Etkili Yönetim Becerileri başlıkları altında bilgilendirme seminerleri gerçekleştirildi.
Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirterek, ‘’Bilgilendirme toplantıları her anlamda verimli oluyor. Seminerlerin hem bilgilendirme hem de diğer oda-borsaların meclis üyeleriyle kaynaşma, fikir alışverişinde bulunma ,moral ve motivasyon açısından oldukça yararlı olduğunu belirterek, “Birliğimizin çalışmalarını yakından tanımak iş dünyası temsilcilerinin kişisel gelişim ve ekonomi vizyonlarına katkı sağlamak anlamında bu tür seminerleri önemsiyoruz. Özellikle, TOBB’u bilen meclis üyelerinin bilgilerini tazelemek ve tamamlamak, üst birliğimizin faaliyetlerine ve çalışmalarına ilişkin bilgi paylaşımını artırmak ve kişisel gelişimimize katkıda bulunmak için TOBB tarafından düzenlenen bilgilendirme seminerleri ziyadesiyle fayda sağlamıştır. Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ederiz.’’ dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

J9B4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28