Körfezexpres
23.Ocak.2020
Bu haber 277 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler muhtarla yemekli toplantıda bir araya geldi. Göreve geldiği 9 aylık süre zarfında yapılan hizmetleri muhtarlara anlatan Başkan Deveciler “Bizden yılmadan hizmet isteyin. Israrcı olun. Hizmet yapmak bizim işimiz” dedi.

Burhaniye’nin 38 mahallesinin muhtarlarıyla Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde düzenlediği yemekte buluşan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, parti gözetmeksizin her kesime eşit hizmet ettiklerini ifade etti.
Muhtarların önemine değinen Başkan Deveciler, muhtarların demokrasinin en temel taşı olduğunu vurgulayarak “Sizler vatandaşın sesisiniz. Bizler vatandaşın sesini her zaman dinleyerek onlara hizmet etmek için varız. Hizmet ve yatırımlar için bizlere düşen her türlü göreve hazırız” dedi.
Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte, Mahalle muhtarlarının talep ve isteklerini dinleyerek öncelikli yapılması gerekli yatırımlarla ilgili müdürlere talimat veren Başkan Deveciler, şimdiye kadar birçok mahalle muhtarının isteklerinin hizmet olarak yerine getirildiğini belirtip, 5 yıl Burhaniye’ye birlikte hizmet edeceklerini söyledi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H5Z9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28