Körfezexpres
15.Ocak.2020
Bu haber 790 defa okundu.

Burhaniye İYİ Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kahya yaptığı basın açıklaması ile 1. Olağan İlçe Kongresini kamuoyuna duyurdu.

İYİ Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kahya”Bizler İYİ Parti Ailesi olarak, 81 milyonun Türkiye'si, içerisinde hiçbir ayrıcalık, ayrılık, eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten kapsayıcı bir yöntem anlayışıyla yönelsin istiyoruz.
Bizler biliyoruz ki, 21. Yüzyılı kendi gerçekleri içerisinde analiz ederek, çözümler hazırlayabilecek zihin ve beceriye sahip yönetimler,hayati önem taşıyacaktır. Bu yeni dünyada en önemli hassasiyetler; ülkelerin öncelikle kendi bekalarını güvenceye alması, insana dair değerler eve ihtiyaçlara odaklı, her karar sürecinde önceliği insana ve onun hissettiklerine veren anlayışı hayata geçirebilme yaklaşımı olmalıdır. Devlet ve millet, ülke ve insan birlikte gelişebilir, asla biri diğerinin aleyhine gelişemez. Türkiye, sahip olduğu binlerce yıllık geleneğe ve değerlere sıkı sıkıya tutunarak geleceğin en büyük gücü olma hedefine odaklanmalıdır. Milletimizle yaptığımız sözleşme, Toplumda Birlik, Ekonomide Güven, Yönetimde Liyakat esaslarına dayanmaktadır. 02 Şubat 2020 Pazar günü yapacağımız 1. Olağan kongremizde, Türkiye'nin geleceğinde önemli görevler alacak İYİ Parti Burhaniye Yönetim Kadrolarını oluşturacağız. Şimdiden kongremizin önce Türkiye'mize sonra Burhaniye'mize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kongremize tüm Hemşehrilerimiz davetlidir.

İYİ parti İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi 02 Şubat 2020 Pazar (Saat 11:00'da) Günü Reha Yurdakul Kültür Merkezinde yapılacaktır dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K2C6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28