Körfezexpres
13.Ocak.2020
Bu haber 696 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisinin yapılan 37. Genel kurulu Ahmet Akın Kültür Merkezinde yapıldı.

Çok sayıda partilinin yakından takip ettiği genel kurul sonrasında 128 oy alan Aylin Yıldırım Cumhuriyet Halk Partisinin Burhaniye İlçe Başkanı olarak seçildi. Diğer aday Murat Dinrçer ise 63 oy aldı.
Burhaniye Ahmet Akın Kültür Merkezinde Cumhuriyet Halk Partisinin 37 genel kurulu yapıldı. Divan heyetinin seçiminden sonra saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra konuşmalara geçildi. Konuşmaların ardından oy kullanımı başladı. 216 delegeden 201 delege seçimlere katıldı. Başkan adaylarından Murat Dinçer’in mavi listesi 63 oy alırken, beyaz listenin adayı Aylin Yıldırım ise 128 oy alarak CHP’nin yeni ilçe başkanı oldu. Sonuçların açıklanmasından sonra yeni başkan Aylin Yıldırım delegelere ve üyelere teşekkür etti.
Seçimi kazanan Aylin Yıldırım’ın yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu. Tolga Akbey, Yaşar Aydemir, Uğurcan Bekirakis, Ünsal Çalışkan, Tugçe Deveciler Koç, Nedime Ergüzel, Ercan Furunlar, Vahibe Gedikoğlu, Fahri Gökdağ, Pervin Köle, Halime Kumkumoğlu, Aytekin Saday, Oktay Sezer, Salih Can Yedikardaşlar’dan oluştu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K8C2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28