Körfezexpres
8.Ocak.2020
Bu haber 215 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi olağan Ocak ayı Meclis toplantısı 2. Oturumu imar komisyonuna havale edilen dosyaların komisyon raporları okunarak oylanması ile başladı.

İmar komisyonuna havaleli dosyalar tek tek okunarak oylandı. Gündemin 11- maddesi olan Güncellenen Burhaniye Belediyesi Teşkilat Şemasının onaylanması konusu ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün müzekkeresi oy birliği ile kabul edildi. 12 Madde - Güncellenen Burhaniye Belediye Başkanlığı bağlı Birimleri Görev Yetki ve Sorumlulukları Yönergesinin onaylanması konusu ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün müzekkeresi görüşülüp oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 13 maddesi olan denetim komisyonu seçimi kapalı oy ile yapıldı. CHP grubu Oktay Erbalaban , Elvan Arslan ve Mehmet Çakır isimlerini verirken AK Parti ise Cemal Akkılınç ve Şevki Yücel isimlerini önerdi. Yapılan oylama sonucunda Oktay Erbalaban , Elvan Aslan , Mehmet Çakır , Cemal Akkılınç ve Şevki Yücel bir önceki yıl gelir gider ve bunlara bağlı hesapları denetlemek üzere denetim komisyonu üyeliğine seçildiler.
Gündemin son maddesinde ise Şubat ayı olağan Meclis toplantısının 04 Şubat Salı günü saat 16.00 yapılmasına karar verildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W7O2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28