Körfezexpres
7.Ocak.2020
Bu haber 243 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Ocak ayı olağan Meclis toplantısı 2. Oturumunu Salı ( Bugün) saat 16.00 toplanarak Ocak ayı toplantısını bitirecek.

Cuma günü saat 16.00 da Belediye Meclis salonunda toplanan Belediye Meclisi 1. Oturumda Meclis gündeminde bulunan ilk 8 madde ile verilen önergeyi görüşerek 1. Oturumu tamamlamıştı. Meclis 2. Oturumu gündemin 9. Maddesi ile başlayacak.
2. Oturum Gündem Maddeleri, 9- Meclise havaleli İmar planı tadilat tekliflerinin görüşülüp karara bağlanması.
10- Aralık 2019 Meclis toplantısında İmar Komisyonuna havale edilen toplam 5 adet imar planı veya değişikliği teklifleri ile ilgili hazırlanan komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması.
11- Güncellenen Burhaniye Belediyesi Teşkilat Şemasının onaylanması konusu ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
12- Güncellenen Burhaniye Belediye Başkanlığı bağlı Birimleri Görev Yetki ve Sorumlulukları Yönergesinin onaylanması konusu ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
13- 5393 Sayılı Belediye Kanununun 25. maddesi kapsamında bir önceki yıl gelir ve giderleri ile bunlara ilişkin hesap kayıt ve işlemlerinin denetimi için üye sayısı üçten az beşten çok olmamak üzere Denetim Komisyonu seçimi. (Kapalı oy ile)
14- Şubat 2020 Meclis toplantısının tarih ve saatinin belirlenmesi ile Ocak ayı olağan Meclis toplantısı sona erecek.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H4Z8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28