Körfezexpres
5.Ocak.2020
Bu haber 457 defa okundu.

Burhaniye Öğretmenler Mahallesi halk meclisi ilk toplantısını muhtarlık binasında gerçekleştirerek görev bölümü yaptılar.

Burhaniye Kent Konseyi Halk Meclisinde Öğretmenler Mahallesini temsil edecek olan mahalle temsilcileri olarak görev yapacak olan temsilciler ilk toplantılarını Mahalle Muhtarı Nesrin Yıldırım başkanlığında yoğun bir katılım ile muhtarlık binasında Kent Konseyi Başkanı Necmi Şengider’inde katılımı gerçekleştirdiler
Öğretmenler Mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım, meclis toplantımızı bu akşam 19:30’da yüksek bir katılımla gerçekleştirdik. 1.Başkan yardımcılığına Masume Tuzkaya 2.Başkan yardımcılığına Kemal Alkan seçilmiştir. Açık oylama ile yazman olarak Fahri Gökdağ görevlendirilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, mahallemiz için hayırlı olmasını dilerim dedi. Öğretmenler Mahallesi Muhtarlık binasında yapılan toplantıya Kent Konseyi Başkanı nemci Şengider, Filiz Özdemir, Menduha Şanlı, Hasan Özdemir, Erdem Atar, İsmail Küçükkahraman, Gülay Çakır, Mahsume Tuzkaya, Güzin Aygün, Cemal Hilmi Kumkumoğlu, Levent Oğuz, Kemal Alkan, İbrahim Küçük, Oktay Tahir Eriştiren, Alper Yıldırım, Fahri Gökdağ, Mustafa Çelik, Mine Tozluk ve Ceyda Çeltik katıldılar.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Z2R7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28