Körfezexpres
3.Ocak.2020
Bu haber 494 defa okundu.

ZLOMBOL rallisinin Burhaniye’de yapılması için büyük çaba sarf eden Filiz Altın Polonya’nın sevilen televizyon kanalı CANAL+ da dizi şeklinden tanıtımına başlanacak dedi.

Altınkamp işletmecisi olan Filiz Altın” Altın ay önce Polonya büyük ZLOMBOL rallisi organizatörleri 2020 yılında FINISH noktasının Altınkamp olmasını teklif ettiklerinde reddetmek zorunda kaldık. 3000 kişiyi kampa sığdıramazdık. Öte yandan belde için muhteşem bir turizm atağı olacak uluslararası bir etkinliği kaçırmak çılgınlık olurdu. İkinci alternatifleri Alanya idi. Belediye Başkanımız Sayın Kemal Deveciler ve Turizm Derneği başkanımız ayın Şükrü Baykal'ın destekleri ile altı aylık yazışma ve çabalar ardından rallinin Burhaniye sahilinde iki gün sürecek şenliklerle sonlanması kesinleşti. Önümüzdeki günlerde Polonya’nın sevilen TV kanalı CANAL + dizi şeklinde Burhaniye tanıtımına başlayacak. Umarız Polonya'da Burhaniye adını duymayan kalmayacak dedi.
Altın Kamp işletmecisi Filiz Altın bilindiği gibi geçtiğimiz yıl Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok kentinden klasik vosvosçuları wolksvagen tutkunlarını Burhaniye Altın Kampa getirmişti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Q6I1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28