Körfezexpres
30.Aralık.2019
Bu haber 370 defa okundu.

30 Mart yerel seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi ile Millet ittifakında buluşan İYİ Parti, yerel seçimler öncesinde verdikleri sözleri de yerine getiriyor. Millet İttifakının seçim vaatlerinden birisi olan “Birlikte üretim, birlikte yönetelim” projesi hayata geçirilmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün kırsal mahallelerimizden Dutluca ve Çoruk mahallesinde mahalle meclisi seçimleri yapıldı. İYİ Parti Meclis üyesi Mehmet Çakır ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyesi Özgür Atik’in de gözlemci olduğu mahalle seçimleri yapıldı. Seçimler sonrası bir açıklama yapan İYİ Parti Burhaniye Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Çakır, “ Burhaniye’de Birlikte Üretim ve Birlikte Yönetim ilkesinden hareketle mahalle halkının sorunlardan yakınan ve hizmet bekler konumundan çıkarılıp çözümün aktif ve etkin bir tarafı durumuna getirmek. Halkımızın bize görevi layık gördüğü 31 Mart 2019 gününden beri üstün bir çabayla çalışmaktayız 2019 Yılının Son Günlerini Yaşar İken Mahalle Seçimlerinin de Sonuna Geldik Yapmış olduğumuz seçimler önce mahallelerimize sonrada Burhaniye’mize Hayırlı Olsun” dedi.
Dutluca mahallesi seçimlerinin de bittiğini ifade eden CHP’li meclis üyesi Özgür Atik ise, “30 Mart yerel seçimleri öncesinde başkanımız Ali Kemal Deveciler’in üzerinde önemle durduğu projelerin başında gelen “ hep birlikte yöneteceğiz” projesi hayata geçiyor. Bu proje ile birlikte artık Burhaniye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Burhaniye’nin yönetimde, Burhaniye’de yaşayan her vatandaşın söz hakkı olacak. Yerinden yönetimler ile Burhaniye’yi beklediği güzel günlere taşımak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

N4F9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28