Körfezexpres
27.Aralık.2019
Bu haber 282 defa okundu.

Vatandaşların Huzurlu Bir Yılbaşı geçirmeleri için Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri önlemleri arttırdılar.

Burhaniye Emniyet Müdürlüğü son günlerde yaptığı uygulamalar ile birçok aranan şahsı ile birlikte silah ele geçirmişti. Vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içinde girmesi için yılbaşı gecesi uygulamalara devam edecek olan Polis ekipleri alınacak önlemleri arttırdılar. Emniyet Müdürlüğü yılbaşı gecesi ekip sayısını arttırırken Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri de bir dizi önlemler alacak. Geçtiğimiz gün Vali Ersin Yazıcı Vali Ersin Yazıcı, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına il genelinde alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu.
İl merkezi ve ilçelerin genel asayiş durumları hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda; okul güvenliği, uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadele, düzensiz göç, karayolu trafik güvenliği, genel güvenlik ve asayişi etkileyen konular değerlendirilerek alınması gereken önlemler ve kurumlar arası koordinasyon hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W9O3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28