Körfezexpres
22.Aralık.2019
Bu haber 429 defa okundu.

Ören Mahalle Meclisi ilk toplantısını Kent Konseyi Başkanı Necmi Şenigider’in de katılıyla Muhtarlık binasında gerçekleştirerek görev taksimi yaptılar.

Kent Konseyi Halk Meclisinde görev yapacak olan Ören Mahalle temsilcileri ilk toplantılarını Ören Muhtarlık binasında gerçekleştirdikleri toplantılarında Mahalle Meclisi 1.başkan yardımcılığına
Arzu Aylin SAVUT, 2.başkan yardımcısı İsmail Çokgider, sayman olarak Ali Haydar Poyraz seçildiler. Kent Konseyi Başkanı Necmi Şengider’in de katıldığı toplantının kalan kısmında mahallenin öncelikli sorunları masaya yatırıldı. Seçimler öncesi mahallemizi birlikte yöneteceğiz diyerek aday olan ve bugün Ören Muhtarı olarak görev yapan Muhtar İlker Kurt, Mahallemizde yapılan seçimler sonrasında mahalle temsilcilerimiz seçmiştik. Bugün yaptığımız toplantıda görev bölümü yaptık. Ören için neler yapabiliriz ilgili makamlardan nasıl hizmet alırız konularını konuştuk, Burhaniye Kent Konseyi Halk Meclisinde mahallemizi temsil edecek arkadaşlarımıza başarılar dilerim dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H9Z4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28