Körfezexpres
19.Kasım.2019
Bu haber 361 defa okundu.

Burhaniye Kent Konseyi bünyesinde kurulacak olan Halk Meclisi Mahalle Temsilcileri seçimleri yapılıyor.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali kemal Deveciler’in seçim çalışmalarında Halk meclis kurarak Burhaniye’yi birlikte yöneteceğiz söylemi Mahallelerde yapılan Mahalle temsilcileri seçimleri Ören, Öğretmenler ve İskele Mahallerinde gerçekleştirildi.
Ören Mahalle Muhtarı İlker Kurt” Mahallemizde 17.11.2019 tarihinde, 08:30-17:30 saatleri arasında yapılan mahalle meclisi seçimimiz yoğun bir katılımla tamamlanmıştır. Aday olanlara, seçimde oy kullanan mahalle sakinlerimize,emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Ören Mahallemize yakışan demokratik bir seçim olmuştur ve kazanan ÖREN olmuştur.Seçimde başarı gösteren 7 adayımız sırasıyla; 1) Ali Haydar Poyraz, 2) Arzu Aylin Savut, 3) İsmail Bozyel, 4) Nurten Gemici, 5) Salih Özden, 6) Tahir Koparan,
7) Münevver Taylı Mahalle Meclis üyesi seçildiler dedi.
Öğretmenler Mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım demokratik bir seçim ile mahalle meclisi üyelerimizi seçtik. Emeği geçen bütün duyarlı mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum dedi. İskele Mahallesi Muhtarı Kazım Erdam Mahalle meclisi seçimlerine mahalle sakinlerimi gerekli ilgiyi göstererek mahalle meclisimiz seçtik. Mahallemizin sorunlarını mahalle meclisi arkadaşlarımız daha kolay çözülmesini sağlayacaklar dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

K7C1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28