Körfezexpres
14.Kasım.2019
Bu haber 243 defa okundu.

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Devriye Ekipler Büro Amirliği bünyesinde görevli personel ve araç sayısı artırıldı.

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak görev yapan Devriye Ekipleri; 4 ekip, 32 personelden 9 ekip 55 personele çıkarılmış olup 13.11.2019 tarihi itibariyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’nın katılımıyla basına duyurularak görevlerine başladılar.
Görevlerine başlayan ekipler, Edremit Cumhuriyet Meydanında Kaymakam Ali Sırmalı, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Zafer Sönmez, görevli birim amirleri ve görevli personellerin katımlıyla kamuoyuna duyuruldu.
Kaymakam Sırmalı yapmış olduğu açıklamada; “Edremit ilçemiz her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçedir. Bizler için ilçemiz huzurunun ve güvenliğinin sağlanması öncelik arz etmektedir. Bizler de bugün ilçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli katkıları olan devriye Ekipler ekiplerimizin sayısını 4 ten 9’a çıkarttık. Devriye Ekipler Büro Amirliği bünyesinde görevli büro personellerimizden görevlendirmeler yaparak personel sayımızda artış gerçekleştirdik. Bugün 9 ekibimiz görevlerine başladı. Bu önemli çalışmada emeklerinden dolayı Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Edremit’teki emniyet güçlerimiz gece gündüz demeden 7-24 saat esasına göre fedakârca çalışmaktadır. Bugüne kadar başarılı çalışmalara imza atan emniyet güçlerimize görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
Ekipleri tek tek ziyaret eden Kaymakam Sırmalı, görevli personellerle sohbet etti. Topluca fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V8N2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28