Körfezexpres
4.Kasım.2019
Bu haber 512 defa okundu.

CHP Genel Merkezi tarafından açıklanan kongre takviminin başlamasıyla birlikte CHP İlçe Başkanlığı için ilk adaylık açıklamasını Murta Dinçer yaptı.

ÇHP İlçe binasında İlçe Başkanı Ergün İnce ile birlikte yapılan basın açıklamasında Ergün İnce bildiğiniz gibi partimizin kongre takvimi geçtiğimiz gün açıklandı. Kongre öncesi ilk olarak delege seçimleri yapılacak ve ardından olağan ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Adaylık başvuru süreci başladı aday olmak isteyen arkadaşlarımız adaylık başvurusunda bulunabilirler. Ben ilk olarak adaylığını açıklayan Murat Dinçer’e bu yarışta başarılar diliyorum. İlçe başkanı olarak kim seçilirse seçilsin bizlerin partimi için yapacağımız çok şeyler var. Ben şahsım adına yeni seçilecek başkana destek ve yardımcı olmaya hazırım dedi.
Adaylık açıklamasını yapan Murat Dinçer” Çok değerli Cumhuriyet Halk Partililer, çok değerli Burhaniyeliler hepinizi saygı ile selamlıyorum, önümüzdeki süreçte yapılacak olan cumhuriyet halk partisi Burhaniye olağan ilçe kongresinde Burhaniye ilçe başkanlığına adayım.
Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye ilçe Başkanlığı çok önemli ve onurlu bir görevdir. Göreve geldiğimiz takdirde bu görevi laiki ile yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Ben partimizin içinden yetişen birisiyim. Partimizde sandık görevliliğinden, bina sorumluluğuna kadar, gençlik kolları başkanlığında, yönetim kurulu üyeliğine kadar birçok görevde bulundum. Partimizin ideolojinden çizgisinden ilkelerinden hiçbir zaman sapmadım vazgeçmedim. Düşüncemiz yolumuz daima önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün yolu olmuştur. Ve de daima öyle olacaktır...
Değerli partililer öncelikle önceki dönemlerde partimize hizmet etmiş görev almış Milletvekillerimize, ilçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetim kurulu üyelerimize hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.
Çok değerli partililerim önümüzdeki süreçte yapılacak olan delege seçimlerinde partimize emek vermiş gönül vermiş üyelerimiz delege seçileceklerdir. Daha sonraki süreçte olağan ilçe kongremiz yapılacaktır. Benim için üyelerimizden kimlerin delege seçileceği önemli değildir. Benim için bütün delegeler partimizin onurlu bir delegesidir. Seçilecek olan delegelerimizin sağduyusuna ferasetine, vicdanına inanıyor ve güveniyorum.
Çok değerli partililerim, görevde geldiğimizde, partimizin iktidar olması ve iktidarda kalması için bütün gücümüz ile hep birlikte çalışacağız. Partimizde birlik ve beraberliğin daha güçlü olmasını sağlayacağız. Ben değil biz anlayışını getireceğiz. İlçe örgütümüzün bağımsız tarafsız kendi kendini yönetebilen bir ilçe örgütü olmasını sağlayacağız. Partimize uzlaşma kültürünü getireceğiz. Katılımcı demokrasi anlayışını getireceğiz. Söylemlerimiz başka, uygulamalarımız başka olmayacak. Belediyemizle ilçe örgütümüzün birlikte daha başarılı, daha dinamik daha aktif çalışmasını sağlayacağız, örgütlenmede yeniden yapılanmaya gideceğiz. Belli kitlelere değil. Tüm kesimlere hitap edeceğiz. İşçinin ve emekçimizin sonuna kadar yanında olacağız. Çok değerleri partililerimiz çok değerli arkadaşlarım, çok değerli dostlarım, çok değerli büyüklerim, sizlerden çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmamanızı ve desteklemenizi bekliyorum.
Sloganımız değişim zamanı ve diyoruz ki sende gel destek ol, birlikte başaralım birlikte yönetelim... Saygılarımla” dedi.
Murat Dinçer Kimdir; 13.06.1984 Burhaniye doğumlu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olan Murat DİNÇER 2002 yılında 18 yaşında cumhuriyet halk partisine üye oldu. Partide gençlik kolları başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve ilçe saymanlığı görevlerinde yer aldı. Burhaniye ADD başkan yardımcılığı ve Balıkesir SMMM odası Burhaniye temsilciliği görevlerinde bulundu, evli bir kızı var.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

C3V8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28