Körfezexpres
1.Kasım.2019
Bu haber 150 defa okundu.

Cinayet şüphelileri Balıkesir'in Erdek ilçesinde yakalandı.

Trabzon'da, 17.02.2018 tarihinde bir eğlence merkezinde öldürülen S.D.'nin (37) katil zanlısı olduğu iddia edilen D.A. ve T.A. Balıkesir'in Erdek ilçesinde yakalandı.
Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli D.A. ve T.A.'nın Erdek ilçesinde olduğunu tespit etti.
Şahısların yakalanmamak için sahte kimlik ile seyahat ettiklerini belirleyen polis ekipleri harekete geçerek aracı takibe aldı.
Erdek ilçesinde durdurulan araçta, cinayet zanlısı 2 şahıs ile birlikte araç sürücüsü A.A nın'da üzerlerinde sahte kimlik çıkması üzerine toplam 3 şahıs gözaltına alındı.
Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti, Suç işlemek Amacıyla Örgüt Kurmak, 7 ayrı Hırsızlık Suçu, Nitelikli Yağma, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma, Resmi Belgede Sahtecilik ve Cinayet gibi çok sayıda suçtan arandıklarının tespiti üzerine gözaltına alınan A.A, D.A. ve T.A. adlı şahıslar sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak, cezaevine teslim edildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

B1T5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28