Körfezexpres
30.Ekim.2019
Bu haber 251 defa okundu.

Müşteriler, işlem merkezine gelerek halledebilecekleri abonelik başlatma ve sonlandırma, fatura ödeme, bilgi güncelleme ve güvence bedeli iadesi gibi tüm işlemlerini www.limakuludag.com.tr web sitesi üzerine yer alan Online İşlem Merkezinden yapabiliyor.

Limak Enerji, müşterilerinin tüm işlemlerini en kısa ve kolay yoldan yapabilmesi için dijital kanatlardaki varlığını güçlendiriyor. Bu kapsamda her geçen gün geliştirdiği Online İşlem Merkezi ile müşterilerinin elektrik ile ilgili işlemlerini hızlı bir şekilde yapmasını sağlıyor.
Müşteriler, işlem merkezine gelmeden abonelik başlatma ve sonlandırma, fatura ödeme, borç sorgulama, güvence bedeli iadesi, başvuru sorgulama gibi bilgilere kolayca ulaşıp, tüm işlemlerini tek bir tıkta halledebiliyor. Şirket, e-Arşiv Faturaya geçip doğanın korunmasına destek olmak isteyen müşterileri için de seçenek sunuyor
Tüm bu kolaylıklardan yararlanabilmek için web tarayıcısı üzerinden,
www.online.limakuludag.com.tr
linkinden Limak Enerji Online İşlem Merkezine gitmek gerekiyor.
Şirket, müşterilerine; çağrı merkezi, online işlem merkezi, mobil uyg ululama, e-Devlet ve İşaret Dili Görüşme Hatlı üzerinden de zaman kaybetmeden ve mekan kavramı olmadan işlem yapma olanağı sunarken, işlem merkezlerinde yaş üstü ve engelli müşterilere işlem önceliği tanıyor.
Müştenler yeni kayıt oluşturarak sisteme giriş yapabilecekleri gibi kayıt olmadan da tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.
Online İşlem Merkezinin ana sayfasında ise yapılabilecek işlemlere göre yardım konuları yer alıyor. Müşteriler, görsel olarak adım adım anlatılan işlem basamakları ile tüm işlemlerini hızlı ve doğru bir şekilde yapabiliyorlar.
Sektöründe ilk Online işlem Merkezine sahip olmanın yanı sıra e-Devlet üzerinden işlem yapma olanağı sunan ilk enerji şirketi unvanını taşıyan limak Enerji, müşteri memnuniyetini kurum felsefesi olarak benimsiyor.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V3N7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28