Körfezexpres
29.Ekim.2019
Bu haber 256 defa okundu.

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam 2020-2024 yıllarında yapılacak olan hizmetler için hazırlanan plan ve projeleri Gömeç halkı ile paylaşarak görüşlerini aldı.

Nuri BOZYEL kültür merkezinde Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam 4 yıl boyunca Gömeç'i kalkındırmak için 2020-2024 yılları arasında yapılmasını öngördüğü planlarını halk ile paylaştı. Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı görüşmeler neticesinde belediyemize Büyükşehir daire amirlerinin proje alanlarına ziyaretlerinin de başladığını belirtti.
Planlarını yıl ve öncelik doğrultusunda değil 5 temel ilke (Katılımcı Belediyecilik, Çevre Dostu Belediyecilik, Hizmet Belediyeciliği, Kültürel Belediyecilik ve Sosyal Belediyecilik) doğrultusunda oluşturduğunu bu ilkeler içerisindeki öncelikleri üzerinde vurgular yaptığını belirtti.
Katılımcı Belediyecilik ilkesi kapsamında tüm planlarını halka yakın olarak beyaz masa ekipleri, sivil savunma toplulukları, mahalli muhtarları ve tüm halk ile birlikte istişarelerle yapacağını belirtti. Planlarını halkın istekleri doğrultusunda belirlediğini bu yüzden de her konuda fikirleri değerlendireceğini söyledi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

G5Z9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28