Körfezexpres
29.Ekim.2019
Bu haber 244 defa okundu.

İzmir'den Balıkesir'in Ayvalık ilçesine uyuşturucu madde getiren şahıslar yakayı ele verdi. Ayvalık Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında düzenlenen operasyonda 2 şüpheli yakalandı.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Ayvalık İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) Timi ile yapılan istihbari çalışma ve takip sonucu, İzmir ilinden uyuşturucu madde getireceği yönünde istihbari bilgi edinilen ve İzmir ili istikametinden gelen U. Y. yönetimindeki 35….plakalı otomobil, Ayvalık ilçesi Altınova Mahallesi Madra Köprüsü Mevkii yol, emniyet ve kontrol noktasındaki devriye tarafından durdurulmuştur. Ayvalık Sulh Ceza Hâkimliğinin önleme araması kararına istinaden otomobilde yapılan aramada, araçta yolcu olarak bulunan G. Y.'nin çantasında 336 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiştir. Olayla ilgili bilgi verilen Ayvalık Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheli sıfatı ile ifadeleri alınan araç sürücüsü U. Y. ve eşi G. Y. hakkında soruşturma devam etmektedir.
İl Jandarma Komutanlığımız tarafından gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla ve artarak devam etmektedir.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V6N0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28